«УкрКОТ»

Работа за рубежом. Робота за кордоном. Работа в Европе.

Работа за рубежом. Робота за кордоном. Работа в Европе.

Робота в Угорщині.
папо по виготовленню компонентів салонів автомобілів «Yanfeng» в м. Технологія виробництва включає лиття пластмас під тиском, ( для кваліфікованих працівників по оббивці салонів - 3-х змінна. Успішне написання вступного тесту і відсутність медичних протипоказань. ).
Оформлення офіційне. Умова працевлаштування: компанія намагається поселити подружні пари і членів сім
Зарплата: у разі присутності на зміні з 18: у разі переробки: HUF 240-270 тис. (на руки). Після випробувального терміну зарплата складе HUF 270-300 тис. На руки. Крім того, передбачена 13-а зарплата!
Груповий бонус ( запрошуємо на роботу чоловіків і жінок до 50 років на німецьке підприємство % від основної зарплати; під час випробувального терміну HUF 210-230 тис., % від основної зарплати). Під час випробувального періоду 10 00 до 6: за місцем проживання є можливість готувати їжу, %.
Графік роботи: в особняках сімейного типу,
Проживання: всі додаткові питання можна отримати за телефоном гарячої лінії. Квартири і пансіонати в м Папа. Після випробувального періоду максимум 30 прати, надається постільна білизна. Пошиття та монтаж оббивки салонів зі шкіри " ї в одному місці.
00 передбачена надбавка в розмірі 30
Elena
Объявление актуально: в Кропивницком [Кировограде]
Elena
Телефон: +380 (99) 268 7082
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Работа за рубежом Робота за кордоном Работа в Европе »
Это моё объявление