«УкрКОТ»

Купити насіння соняшнику, засоби захисту рослин та добрива

Купити насіння соняшнику, засоби захисту рослин та добрива

ТОВ «Агро-Центр» широкий асортимент продукції представлений на нашому сайті. Або відвідайте наш сайт. Так і в роздріб.
допоможуть вам вибрати необхідний посівний матеріал, кількість обмежена. Все насіння сертифіковане. Ми пропонуємо недорого купити в Україні насіння соняшнику.
кредитування та систему знижок. На залишках маємо такі гібриди, ми впроваджуємо гнучку систему оплати, також у наявності є мінеральні добрива. Як оптом, ви можете придбати у нас насіння та ЗЗР від наступних виробників:
посівний матеріал української та імпортної селекції взято з урожаю 2018 та 2019 років,
Syngenta, Limagrain, Euralis, SeedGrain, Pioneer, Monsanto, ТД Гермес, МАИС, Нертус, Алфа Смарт Агро, Август, Bayer, BASF, Adama, Укравіт, Агрохімічні технології, Rangoli, Du pont, OCEAN INVEST.
купити у нас соняшник, як: ЕС БЕЛЛА (Україна), ЕС БЕЛЛА (Франція), Ниагара, Петунья, Аркадія, НК НЕОМА, НК ФОРТИМИ, СУМИКО, САНАЙ, ЛАСКАЛА, АРИЗОНА, ПРОНТО, ЛГ 5582, ЛГ 5580, ЛГ 5542, ЛГ 5555, Таурус, Эксперто.
доставка замовлення відбувається по всій Україні за наш рахунок. Кожний покупець має можливість перед придбанням перевірити якість товару та ознайомитися із супроводжуючими документами. Добрива та ЗРР можна за акційними цінами, Фахівці ТОВ «Агро-Центр» високоякісний посівний матеріал за вигідною ціною вже чекає на вас. Займається реалізацією за доступними цінами посівного матеріалу, а також нададуть безкоштовну агрономічну консультацію з будь-яких питань,
засобів захисту рослин та добрив. Купити насіння соняшнику можна на сайті нашої компанії або зробивши замовлення по телефону.
Телефонуйте в «Агро-Центр» просто зараз: Контактна особа — Олександр. Що стосуються використання нашого товару.
Объявление актуально: в Кропивницком [Кировограде]
Агроцентр Александр
Телефон: 0663594301, 0968152022
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Купити насіння соняшнику засоби захисту рослин та добрива»
Это моё объявление